63Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Chat Ve Kullanımı

Türkiye'de binlerce, dünyada milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılan sesli chat siteleri tamamen ücretsizdir. Sesli ve yazılı chat imkanının yanı sıra görüntülü konuşma imkanı da tüm üyelere sunuluyor. Bunun için üye olmak yeterlidir. Üyelik için istenen bilgiler arasında bir nickname ve şifre yer alıyor. Güvenlik açısından seçilen şifrenin harf ve rakamlardan oluşması, kimse ile paylaşılmaması öneriliyor. İsteyenler kendi fotoğraflarını yükleyebileceği gibi avatar seçme imkanı da mevcuttur. 

Chat Sitelerinde Yer Alan Kurallar 

Sitede her üyenin mutlak bir şekilde uyması gereken kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların ana hatları şu şekildedir. 

 

 1- Küfür ve argo cümleler kurmak, karşı tarafı rencide edici ifadeler kullanmak kesinlikle yasaktır. 

 

 2- Siteyi amacı dışında, tanıtım ve reklam amaçlı kullanmak bir diğer yasaklar listesinde yer alan önemli bir kuraldır. 

 

 3- Sitede herhangi bir örgütün propagandasını yapmak yasaktır. 

 

 4- Cinsel içerikli gönderiler paylaşmak, karşı tarafa ahlaksız teklifler bulunmak son yasaklar arasında yer alıyor. 

 

 Sohbet Hareketler ve Odaları 

 

 Chat sitelerinin ana sayfasından tüm sohbet hareketlerini takip etmek mümkündür. Aynı zamanda onlarca farklı sohbet odası da seçenekler halinde üyelere sunuluyor. Her odada başka bir konu başlığı altında konuşan onlarca üye bulunmaktadır. Eğer söz konusu odadan memnun kalınmazsa anında çıkılıp başka bir odaya girilebilir. 

 

 Sohbet Sitelerinin Sunduğu Avantajlar 

 

 Söz konusu siteler tamamen ücretsiz olup tüm uygulamaları da ücretsiz olarak indirilebilir. Sadece bir bilgisayar değil akıllı telefon ve tablet üzerinden de mobil aplikasyonlar ile kullanılabilir.

 

 Siteye her gün onlarca farklı üye giriş yapmaktadır. Bu nedenle yeni insanlarla arkadaşlık etmek, onları yakından tanımak ve yeni ilişkilere yelken açmak da mümkündür. Chat sitelerinin sunduğu avantajlar arasında radyo yayını dinlemek ve paylaşılan blog yazılarını okumak da varç 

Yazar : yetenekpanel
03 Tem Çar 18:50
80 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar